Фотоконкурс-флешмоб «Дух фестивалю»

Друзі! У рамках фестивалю «Перлини Слобожанщини» ми проводимо фотоконкурс «Перлини Слобожанщини очима фотографа». Запрошуємо вас узяти участь у фотоконкурсі 2016 року, який має підзаголовок «Дух фестивалю».

Якщо ви маєте фотоапарат і позитивне сприйняття життя – знімайте на фестивалі. Нам цікаві ваші відчуття й моменти фестивалю, обличчя й ситуації, портрети й символи, зафіксовані вашими камерами.

Правила фотоконкурсу:

 1. У фотоконкурсі беруть участь ТІЛЬКИ світлини, зроблені фотоапаратами («мильниці», «дзеркалки» – немає різниці!). Світлини, зроблені камерами телефонів та/або планшетів не розглядатимуться, позаяк ваші роботи, можливо, треба буде роздрукувати великим форматом, а найкращі фото буде роздруковано розміром не менше 40 см за більшою стороною для окремої експозиції.
 2. Від кожного автора ми готові розглянути на конкурсі не більше 5 робіт (інші фото надсилайте з позначкою “Репортаж” – вони будуть опубліковані в нашому фотоальбомі).
 3. На світлині не має бути ніяких дат, підписів, копірайтів, рамочок тощо.
 4. На конкурс приймаються світлини у форматі JPEG у двох розмірах:
  а) розміром не більше 1200 px по довгій стороні – для соцмереж;
  б) розміром не менше 2480 px по короткій стороні – для друку.
 5. Світлини на конкурс приймаються з 10 по 15 вересня 2016 року на електронну адресу
  photo.perlynyfest@gmail.com

  Будь ласка, до листа додайте текстовий файл з інформацією про автора та апаратуру, якою були зняти кадри. Фото, надіслані після 15 вересня 2016 р., професійним журі не розглядатимуться.

 6. Судитиме фотоконкурс-флешмоб журі у складі п’яти професійних фотографів різних стилів і жанрів.
 7. Журі відбере кращі фото для створення історії фестивалю, а 3 найкращі роботи отримають призи – книгу про аланів та їхню історію з автографом від редактора, футболку з логотипом фестивалю та принтом аланського воїна, подарунки від партнерів-лицарів.
 8. На сторінці ВК буде організовано голосування на приз глядацьких симпатій, за результатами голосування відвідувачів – лінк на ресурс буде активним після 10 вересня. Автор найкращого фото отримає книгу про аланів та їхню історію з автографом від редактора, футболку з логотипом фестивалю та принтом аланського воїна, подарунок від партнерів-лицарів.
 9. Про результати голосування журі та глядачів ви дізнаєтеся не пізніше 21 вересня на сторінці нашого сайту і в соцмережах.

І не забуваймо про дотримання авторських прав

Беручи участь у фотоконкурсі-флешмобі, Учасник, підтверджує наступне:

 • своє авторство на фото;
 • свою згоду, що, у разі виникнення претензій з боку третіх осіб, матеріали негайно виключаються з участі у конкурсі-флешмобі, а цей учасник конкурсу (і лише він) несе повну відповідальність за порушення авторських прав третіх осіб;
 • автор повністю приймає ці умови конкурсу і передає Оргкомітету Фестивалю право на публікацію і використання фотографій (із зазначенням авторства) в електронних і друкованих виданнях, в рекламних цілях і для популяризації здорового способу життя та розвитку музейництва.

Журі конкурсу

 1. Володимир Оглоблін – член Національної спілки фотохудожників України, пройшло понад 30 персональних фотовиставок автора, видано понад 20 книг і фотоальбомів з використанням авторської фотографії. Володимир Оглоблін є лауреатом вітчизняних і зарубіжних фотовиставок, конкурсів фотографії та діапозитивів у Харкові, Москві, Санкт-Петербурзі, Ризі, Єкатеринбурзі, Києві, Празі, Гельсінкі, Парижі, Мюнхені, Нюрнберзі та інших містах Європи;
 2. Володимир Лелюк – член Національної спілки фотохудожників України, про себе говорить: «Пару слів про себе я вже давно сказав: «Коли я фотаю – я не працюю… Я кайф ловлю…»;
 3. Сергій Козлов – про себе пише коротко: «Не виставлявся, не є членом спілки фотографів. Улюблений жанр – пейзаж. Улюблений фотограф – Ансель Адамс»;
 4. Олександр Кочегура;
 5. Віталий Вітлео : весільний фотограф vitleo.com Фотографую закоханих та файних людей;
 6. Генадій Удовіченко.